fbpx

Sīkdatņu politika

Sīkdatņu politika

Pēdējās izmaiņas: 23/05/2021

  • Tīmekļa vietnes www.stilspozitiviem.lv satura kvalitātes uzlabošanai, ērtākai lietošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lietojot vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
  • Sīkdatņu politika skaidro, kas ir sīkdatnes, kā tās tiek izmantotas, kādā veidā var notikt sadarbība ar trešajām personām, izmantojot sīkdatnes vietnē, kādas ir Jūsu iespējas kontrolēt vai dzēst sīkdatnes un turpmāko informāciju par tām. 

Kas ir sīkdatnes? 

Sīkdatne ir neliela teksta datne, ko mājas lapa saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad Jūs atverat vietni. Tā lapai palīdz atcerēties pieteikumvārdu un iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esiet izvēlējaties vietni skatīt, lai katru reizi tie nebūtu jānorāda no jauna.

Kādas ir sīkdatnes?

Analītiskās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes krāj informāciju, kā mūsu mājas lapas apmeklētājs lieto interneta mājas lapu, piemēram, kādas sadaļas visbiežāk tiek apmeklētas. Šī informācija mums palīdz attīstīt lapu, padarīt to Jums draudzīgāku un ērtāku. Šīs sīkdatnes identificē Jūsu ierīci, taču neizpauž identitāti. Atsevišķos gadījumos analītiskās sīkdatnes var tikt nodotas trešajām personām, piemēram, “Google Analytics”. Plašāk par “Google Analytics” pakalpojuma sniegšanas noteikumiem var iepazīties šeit – http://www.google.com/analytics/terms/us.html Šīs sīkdatnes tiek glabātas Jūsu iekārtā ne ilgāk kā divus gadus.

Tehniskās sīkdatnes jeb obligāti nepieciešamās sīkdatnes (piemēram, Google Chrome, Internet Explorer, Firefox, Safari u.c.). Šīs sīkdatnes ir būtiskas, jo ir nepieciešamas lapas netraucētai darbībai. Bez šīm sīkdatnēm nav iespējams pilnvērtīgi lietot mājas lapu. Obligātās sīkdatnes ir nepieciešamas, lai izpildītu Jūsu pieprasījumus, kā arī, lai mājas lapa būtu spējīga atcerēties, kurai sīkdatņu lietošanai, Jūs esat piekrituši. Šīs sīkdatnes identificē lietotāja ierīci, taču neizpauž lietotāja identitāti un nevāc un neapkopo lietotāja informāciju. Šīs sīkdatnes glabājas Jūsu ierīcē līdz brīdim, kad tiek aizvērta pārlūkprogramma, bet ne ilgāk kā divus gadus. Jums pastāv iespēja, izmantojot pārlūkprogrammu, nodrošinātās iespējās tās atspējot, bet, tā darot, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi.

Mērķa vai reklāmas sīkdatnes. Nodrošina reklāmas un paziņojumus, kas saistīti ar Jums un Jūsu interesēm. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas arī, lai pielāgotu reklāmu un paziņojumus, balstoties uz Jūsu interesēm. Šīs sīkdatnes lapas apmeklētāju ierīcēs glabājas pastāvīgi.

Sīkdatņu saglabāšana, ierobežošana un atspējošana.

Apmeklējot mūsu mājas lapu, Jūs tiekat informēti, ka mēs izmantojam sīkdatnes. Aizverot šo paziņojumu, Jūs apstipriniet, ka Esat iepazinušas un piekrītat informācijai par sīkdatnēm. Pēc Jūsu vēlēšanās sīkdatnes var kontrolēt un izdzēst. Ja Jūs nevēlaties, lai ierīcē tiktu izmantotas sīkdatnes, Jūs varat mainīt izmantotās pārlūkprogrammas iestatījumus. Izmaiņas iestatījumos jāveic katrai pārlūkprogrammai atsevišķi. Tomēr ņemiet vērā, ka Jums nav iespējams atteikties no obligāto un funkcionālo sīkdatņu lietošanas, jo bez tām nav iespējama interneta vietnes pilnvērtīga lietošana.