fbpx

Vispārīgie noteikumi

Vispārīgie noteikumi

Šie noteikumi attiecas uz interneta veikalā www.stilspozitiviem.lv (turpmāk tekstā i-veikals), pasūtīto preci.

Līdz ar Pircēja veikto preču pasūtījumu Noteikumi kļūst par Pircēja un Pārdevēja pirkuma līguma noteikumiem, kas abiem līgumslēdzējiem ir obligāts juridisks dokuments.
Pircējs nav tiesīgs pasūtīt preces i-veikalā, ja Pircējs nav iepazinies ar Noteikumiem vai tiem nepiekrīt. Ja Pircējs nepiekrīt Noteikumiem vai kādai to daļai, viņš nav tiesīgs pasūtīt preces i-veikalā. Ja Pircējs pasūta preces, ir uzskatāms, ka Pircējs ir iepazinies ar Noteikumiem un pilnīgi tiem piekrīt.

Pārdevējs patur tiesības vienpusēji grozīt un papildināt Noteikumus. Pircējam iepērkoties i-veikalā, tiek piemēroti Noteikumi, kas ir spēkā preču pasūtīšanas brīdī, tādēļ Pircējam jāiepazīstas ar Noteikumiem katrā pirkuma veikšanas reizē.

Pārdevējs neuzņemas nekādus riskus vai atbildību un ir no tās pilnīgi atbrīvots, ja Pircējs ir daļēji iepazinies vai vispār nav iepazinies ar Noteikumiem, kaut arī viņam šāda iespēja ir bijusi.

Preču cenas un pieejamība var tikt mainīta bez iepriekšējā brīdinājuma. Visas cenas norādītas eiro (EUR) neiekļaujot piegādes izmaksas.

Preces krāsa var mainīties atkarībā no Jūsu monitora kvalitātes un veida. Stilspozitiviem.lv nevaram garantēt, ka Jūsu displejs precīzi atspoguļos produkta krāsu.

Lietotāja tiesības un pienākumi:

Lietotājs nav tiesīgs veikt darbības, kas būtu vērstas pret sistēmas drošību. Pārkāpumu konstatēšanas gadījumā Stilspozitiviem.lv patur tiesības vienpusēji pārtraukt pakalpojumu sniegšanu, par to iepriekš nebrīdinot un nepaskaidrojot iemeslu.

Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu, vai par patērētāja tiesībām un pienākumiem, lasāma Patērētāju tiesību aizsardzības likumā.

Preces iegādes/piegādes/apmaksas nosacījumi:

KĀ IEGĀDĀTIES

1. Produktus varat pievienot grozam, kamēr esat produktu sadaļā, vai caur atsevišķajiem preču logiem, kuros varat apskatīt sīkāku informāciju par produktu (attēli, pieejamās krāsas un izmēri).

2. Kad esat izvēlējies preci, varat pievienot produktu grozam.

3. Klikšķinot uz “groza pārskatu” augšējā labajā stūrī vai atsevišķajos preču lodziņos klikšķinot uz apskatīt grozu , nonāksiet sadaļā, kurā varat apskatīt savu grozu, mainīt preču skaitu.

4. Kad esat pārliecinājies, ka grozs ir gatavs, varat sākt iegādes procesu. Nākamajā solī varat izvēlēties piegādes metodi ,adresi un apmaksas veidu. Un tas ir pēdējais solis pirkuma veikšanai mūsu tīmekļa vietnē.

5. Pēc pasūtījuma veikšanas saņemsiet automātisku apstiprinājuma e-pastu ar informāciju par pasūtījuma turpmāko apstrādi.

Apmaksas veidi

Ar bankas pārskaitījumu

Pēc pasūtījuma noformēšanas ar internetbankām  

Ar debetkarti un kredītkarti

, maksājums notiek tiešsaistes dialoga logā ( nodrošina EveryPay)


Skaidrā naudā vai ar kredītkarti

Veikalā Pētera ielā 11, Jelgava, par sūtījumiem varat maksāt skaidrā naudā vai ar norēķinu karti.

Piegāde

Latvija

Pēc apmaksas saņemšanas uz izvēlēto OMNIVAS terminālu tiks izsūtīta prece.

Preces atgriešana:

Preci, kas iegādāta Stilspozitiviem.lv i-veikalā ir tiesības atgriezt 14 (četrpadsmit) dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas datuma.

14 dienu laikā no piegādes datuma jebkuru pirkumu jūs variet:

1) Samainīt uz citu izmēru;
2) Samainīt uz citu modeli;
3) Atgūt naudu, kas samaksāta par precēm.

Preču atgriešanas kārtība:

Atgriežot preces, obligāti jāievēro šie nosacījumi:

  1. Atgrieztās preces nevar būt bojātas vai valkātas, un nepieciešams saglabāt arī visas oriģinālās cenu zīmes un etiķetes. Precei jāpievieno čeku un/vai rēķinu.
  2. Preci drīkst atgriezt 14 dienu laikā no saņemšanas dienas;
  3. Atgriešanas izdevumus sedz Pircējs. Pārdevējam ir tiesības nepieņemt preces, kuras Pircējs atgriež, ja Pircējs neievēro preču atgriešanas noteikumus 1 punktu.
  4. Preces visvienkāršāk var atgriezt mūsū veikalā Pētera ielā 11 Jelgava. Sagatavojiet savas preces un informāciju, kas ļaus mums apstiprināt Jūsu pirkumu, piemēram, čeku, rēķinu vai pasūtījuma apstiprinājumu.
  5. Atgriezto preci jāsūta: OMNIVA t/c Pilsētas Pasāža , Driksas iela 4, Jelgava. Saņēmēja tel. +37127722390, laicīgi brīdinot pa e-pastu,sms vai whatsappā, norādot rēķina numuru un preci(es) kuru atgriežat.
  6. Naudas atmaksu (uz kontu) saņemsiet piecu dienu laikā pēc tam, kad būsim saņēmuši un parbaudījuši Jūsu sūtījumu.

Samaksātā summa par preci tiek atgriezta ne vēlāk kā 5 (piecu) dienu laikā no preču saņemšanas dienas.

Jūsu datu aizsardzība un drošība iepērkoties:

Sniegtā informācija bez Jūsu piekrišanas netiks nodota trešajām personām vai arī izmantota kā citādi bez iepriekšējas saskaņošanas ar Jums.Skataties nodaļu PRIVĀTUMA POLITIKA.

Veiksmīgus pirkumus vēlot, Stilspozitiviem.lv

KONTAKTINFORMĀCIJA UN REKVIZĪTI

Adrese: Pētera iela 11, Jelgava, Latvija, LV-3001

Tālrunis: +37127722390

E-mail: innanikolajeva@gmail.com

Nosaukums: SIA STILS POZITĪVIEM CILVĒKIEM

Juridiskā adrese: Puķu 5-28, Jelgava, Latvija, LV-3001

Faktiskā adrese: Pētera iela 11, Jelgava, Latvija, LV-3001

Reģistrācijas Nr: 43603065220

Reģistrēts: 2014.gada 11.julijā

Konta Nr: LV37HABA0551038591577

Bankas kods: HABALV22

Banka: A/S Swedbank